Gabinet Masażu Leczniczego

ikony_logowww.masaz-czest.pl

10%

Gabinet Masażu Leczniczego Marek Klimza
ul. Powstańców Śląskich 7A
tel. 602 408 771

10 pkt za każde wydane 10 zł


Witam Serdecznie!

Jestem dyplomowanym masażystą po dwuletnim zawodowym studium w specjalizacji „technik masażysta”, oraz „fizjoterapii”.
Należę również do Towarzystwa Masażystów Polskich, w którego skład wchodzą licencjonowani przedstawiciele środowiska zawodowego masażystów i fizjoterapeutów.
Ze względu na to, że swoją pracę zaczynałem w szpitalu na oddziale rehabilitacyjnym wiem jak wiele problemów związanych z naszym zdrowiem nas dotyka. Posiadam wieloletnie doświadczenie związane z masażem. Praca w szpitalu uświadomiła mi jak wiele osób potrzebuje pomocy ale długie terminy oczekiwania na rehabilitacje nie pozwalają nam osiągnąć pożądanych sukcesów. Masaże wykonuję sam, co daje pewność profesjonalizmu i dbałości o każdego pacjenta.
Usługi w moim Gabinecie kieruje do wszystkich którzy potrzebują szybkiej profesjonalnej pomocy i poprawy swojego zdrowia oraz chwili relaksu dla siebie i swojego ciała.
Ze względu na duży czas oczekiwania na masaże w państwowych placówkach (już w niektórych miejscach nawet do roku!!!), Gabinet udostępnia profesjonalne masaże w przystępnych dla każdego cenach już od 25zł (w tym jednorazowe prześcieradło oraz olejki i kremy do masażu).
Gabinet Masażu mieści się w placówce medycznej “AVAMED” w Częstochowie przy ulicy Powstańców Śląskich 7A pokój 21 i zapewnia dodatkową opiekę medyczną.

Serdecznie Zapraszam
Marek Klimza

Dodaj komentarz